اکستنشن مژه در کرج

بیشتر خانم‌ها به دلیل استفاده از ریمل و فرمژه، مژه‌های کم‌پشتی دارند و دچار ریزش مژه شده‌اند. در این شرایط بسیاری از آنها به دنبال روش‌هایی برای اضافه کردن مژه می‌روند. ما به شما اکستنشن مژه را پیشنهاد می‌کنیم که یک روش نسبتا به روز و مقرون‌به‌صرفه است. سالن زیبایی مریم الهایی، خدمات تخصصی اکستنشن مژه در کرج  را ارائه می‌دهد. برای دیدن نمونه کارهای این سالن، به بخش نمونه کار در سایت مراجعه کرده و گزینه اکستنشن مژه در البرز را انتخاب کنید.

اکستنشن مژه

کاشت مژه در کرج

کاشت مژه eyelash extensions یکی از روش‌های نسبتا قدیمی‌تر برای افزایش زیبایی و حجم مژه‌های کم‌پشت و کوتاه است. معمولا کاشت مژه را به خانم‌هایی که مژه‌های خود را بر اثر بیماری یا سوختگی از دست داده‌اند، پیشنهاد می‌کنیم. البته، فراموش نکنید که کاشت مژه‌ای که توسط جراح انجام می‌شود، با کاشت مژه در سالن‌های زیبایی متفاوت است. 

کاشت مژه‌ای که توسط جراح انجام می‌شود، همراه با بیهوشی است و پس از 6 الی 12 هفته، مژه‌های کاشته شده شما نیز رشد می‌کند. کاشت مژه در سالن ما توسط افراد مجرب و با متریال‌های غیرمضر و طبیعی انجام می‌شود. در کاشت مژه، مژه‌های جدید به مژه‌های طبیعی شما متصل می‌شوند و به افزایش حجم، حالت و بلندی آنها کمک می‌کند. کاشت مژه در سالن‌های زیبایی به صورت دائمی نبوده و معمولا باید هر چند ماه یکبار ترمیم شود.

کاشت مژه شش ماهه

کاشت مژه شش ماهه همان کاشت مژه دائمی است که توسط جراحان انجام می‌شود. این نوع کاشت را اصطلاحا کاشت مژه دائمی می‌نامند ولی بیشترین دوام آنها 6 ماه است و بعد از گذشت آن، باید ترمیم شوند. پس از انجام کاشت مژه شش ماهه، شما نیاز به استراحت دارید و باید مسکن‌های مخصوصی را مصرف کنید. چرا که بعد از این نوع کاشت، چشم شما دچار کبودی و ورم می‌شود که تنها به کمک مسکن و استراحت بهبود می‌یابد.

تفاوت کاشت مژه با اکستنشن مژه

برای درک بهتر تفاوت کاشت با اکستنشن مژه در کرج، باید به ماهیت هر یک از این فرایند آشنا شوید. اکستنشن مژه در کرج به کمک مژه‌هایی مصنوعی که با ترکیباتی از جنس مو ساخته شده، انجام می‌شود. این مژه‌ها اندازه‌های متفاوتی دارند و با توجه به میزان مژه‌های طبیعی، مقداری از آنها استفاده می‌شود. 

ولی کاشت مژه به کمک تارهایی که نزدیک‌ترین جنس با مژه طبیعی را دارد، انجام می‌شود. همان‌طور که در بالاتر گفتیم، کاشت مژه توسط جراح انجام می‌شود و به زمان بیشتری نیاز دارد. پس از اتمام اکستنشن مژه در کرج، شما نیاز به استراحت ندارد و فقط باید برخی از نکات مراقبتی را رعایت کنید. 

ولی پس از کاشت مژه، مصرف مسکن برای رفع کبودی و ورم چشم لازم است. در واقع، مراقبت‌های بعد از کاشت مژه بسیار سخت‌تر و حساس‌تر هستند و باید به درستی انجام شوند تا چشم شما آسیب نبیند.

تفاوت کاشت مژه با اکستنشن مژه
سالن تخصصی اکستنشن مژه

سالن تخصصی اکستنشن مژه

از آن جایی که مژه‌ها ارتباط مستقیم با چشم دارند، پس برای انجام اکستنشن باید به سالنی تخصصی مراجعه کنید. چرا که در صورت استفاده از مژه‌های جدید بی‌کیفیت، چسب حساسیت‌زا یا موارد غیر بهداشتی دیگر، چشم شما آسیب می‌بیند یا حتی مژه‌های طبیعی شما نیز ریزش پیدا می‌کند. 

سالن ما در لاین مژه، خدمات تخصصی را ارائه می‌دهد که می‌توانید با مراجعه به بخش نمونه کار اکستنشن مژه در کرج، عکس‌های ما را مشاهده کنید.

روش اکستنشن مژه در سالن الهایی

اکستنشن مژه یکی از جدیدترین متدها برای افزایش حجم و حالت مژه‌های خانم‌ها است. در این روش از مژه‌های مصنوعی که به شدت طبیعی به نظر می‌رسند، انجام می‌شود. این مژه‌های مصنوعی به صورت تار به تار به مژه‌های طبیعی شما چسبانده می‌شوند. در سالن زیبایی ما، روش‌های اکستنشن مژه در کرج بسیار متنوعی اجرا می‌شود که عبارت‌اند از:

اکستنشن مژه کلاسیک

در این روش، مژه‌های جدید به صورت تار به تار اضافه شده و بعد از 2 الی 4 هفته نیاز به ترمیم دارند.

اکستنشن مژه اسپایکی

در روش اسپایکی، شما می‌توانید تعداد و اندازه مژه‌های اضافه شده را به دلخواه مشخص کنید.

اکستنشن مژه مگا والیوم

روش مگا والیوم کاملا مشابه با روش والیوم است، تنها با این تفاوت که بین هر مژه طبیعی، 8 تا 15 تار مژه مصنوعی اضافه می‌شود.

اکستنشن مژه والیوم

این روش برای حجیم‌تر دیده شدن مژه‌ها استفاده می‌شود و بین هر تار مژه طبیعی 2 تا 5 تار مژه مصنوعی اضافه می‌شود.

اکستنشن مژه گربه‌ای

در این روش، مژه‌های شما هر چه از گوشه داخلی به گوشه بیرونی می‌رود، بلندتر می‌شود. این روش باعث می‌شود تا چشم‌های شما کشیده‌تر به نظر برسد.

اکستنشن مژه مدل کیم

در این روش مژه‌های شما دقیقا مشابه با مژه‌های کیم کارداشیان می‌شود. این اکستنشن، ترکیبی از اسپایکی و والیوم است که با دقت و ظرافت بیشتری انجام می‌شود.

برای دریافت خدمات اکستنشن مژه به راهنمایی نیاز دارید؟

با دریافت اطلاعات کامل و تخصصی درباره اکستنشن مژه، کافیست با ما در ارتباط باشید.

چرا سالن الهایی را برای خدمات اکستنشن مژه در کرج انتخاب کنیم؟

در سالن زیبایی ما، همه افراد در زمینه فعالیت خود تخصص و تجربه بالایی دارند. همچنین، مواد استفاده شده در سالن ما، همگی باکیفیت بوده و موارد بهداشتی به خوبی رعایت می‌شود. به همین دلیل، قطعا یکی از انتخاب‌های خوب برای انجام اکستنشن مژه است. 

البته، ما قبل از انجام اکستنشن مژه در کرج به شما مشاوره‌های لازم را می‌دهیم. یعنی تمام مراقبت‌های پس از اکستنشن را می‌گوییم و با بررسی حالت چشم‌ها و میزان مژه‌های طبیعی شما، روشی برای اکستنشن مژه را پیشنهاد می‌کنیم.

کاشت مژه را انتخاب کنم یا اکستنشن مژه؟

اگر میان دریافت خدمات کاشت مژه و اکستنشن مژه در کرج تردید دارید، نکات زیر را مطالعه کنید:

  • کاشت مژه نتیجه‌ای طبیعی‌تر از اکستنشن مژه دارد.
  • کاشت مژه فرآیند پیچیده‌تری دارد، پس باید توسط فردی متخصص انجام شود.
  • مراحل انجام کاشت مژه در کرج با اکستنشن مژه متفاوت است.
  • هزینه کاشت مژه بیشتر از اکستنشن مژه در کرج است.

مراحل اکستنشن مژه

در سالن تخصصی ما، اکستنشن مژه در 6 مرحله انجام می‌شود که عبارتند از:

ابتدا باید چشم‌ها و صورت فرد توسط شوینده‌های چشم و صورت، از هرگونه موارد آرایشی پاک شود.

حالا پارچه‌های مخصوصی زیر چشم‌های فرد گذاشته می‌شود تا مژه‌ها یا چسب بر روی صورت او نریزد.

حالا پارچه‌های مخصوصی زیر چشم‌های فرد گذاشته می‌شود تا مژه‌ها یا چسب بر روی صورت او نریزد.

حالا باید تک به تک مژه‌های جدید را به اندازه یک میلی متر در چسب مخصوص آغشته کرد.

پس از آن، مژه‌های جدید، از گوشه خارجی چشم، تار به تار، به پلک اضافه می‌شوند.

مژه گذاری باید از گوشه خارجی چشم شروع شود تا حجم مژه مورد نیاز برای چشم متعادل به نظر برسد.

مراقبت های بعد از اکستنشن مژه

پس از انجام کامل مراحل اکستنشن مژه در کرج، باید مراقبت‌های آن را به خوبی انجام دهید. برخی از مراقبت‌های بعد از اکستنشن مژه عبارت‌اند از:

  • تا دو روز صورت و چشم‌های خود را نشویید و برای پاکسازی پوست خود از دستمال مرطوب استفاده کنید.
  • از ریمل و فرمژه استفاده نکنید.
  • دقت کنید که بعد از 2 روز، زمانی که به حمام می‌روید، آب و شامپو به داخل چشم‌ها و مژه شما نخورد.
  • خیسی مژه‌های خود را به کمک گوش پاک کن تمیز کنید.
  • مژه‌های خود را با برس مخصوص، به صورت روزانه شانه بزنید.

نتیجه گیری

اکستنشن مژه یکی از جدیدترین متدها برای افزایش حجم و قد مژه‌های طبیعی شما است. برخلاف کاشت مژه که هزینه نسبتا بالاتری دارد، اکستشن بسیار مقرون‌ به‌ صرفه است و ظاهر طبیعی به چشم‌های شما می‌دهد. 

اگر فکر می‌کنید که با اکستنشن مژه در کرج، ظاهر مژه‌های شما بسیار مصنوعی و غیرطبیعی می‌شود، سخت در اشتباه هستید. در سالن الهایی، افراد در تلاش هستند تا طبیعی‌ترین نتایج را برای زیبایی هر چه بیشتر شما به ارمغان بیاورند.

سوالات متداول

میزان ماندگاری اکستنشن مژه در کرج متناسب با نوع چسب، نوع مژه استفاده شده، میزان مراقب شما و مهارت اکستنشن کار کاملا متفاوت است. در سالن زیبایی مریم الهایی بهترین اکستنشن کارها با سال ها تجربه و چسب های با کیفیت استفاده می­شود و اگر بتوانید به درستی از مژه ها مراقبت کنید، مژه های شما 4 الی 6 هفته ماندگاری دارد.

اگر از مواد با کیفیت و خوبی استفاده شود و اکستنشن کار حرفه ای این کار را انجام دهید، به هیچ وجه مژه های شما کنده نمیشود. سالن زیبایی مریم الهایی بهترین و با کیفیت ترین متریال را برای اکستنشن مژه در کرج استفاده میکند و سالم ماندن مژه های شما را، به شرط نگهداری صحیح از مژه ها، تضمین میکند.

بله یکی از مزیت­ های اکستنشن مژه در کرج این است که شما هر زمانی که می­خواهید می­توانید اکستنشن مژه را ریموو کنید. فقط دقت کنید که حتما برای ریموو کردن مژه ها باید به مرکز کاشت مژه مراجعه کنید زیرا این کار به وسیله مواد مخصوص انجام میشود و اگر خورتان به تنهایی این کار را انجام دهید ممکن است باعث کنده شدن مژه هایتان شود.

اکستنشن مژه در کرج، یکی از خدمات زیبایی موجود در صنعت آرایش است که به شما امکان می‌دهد مژه‌هایتان را بلندتر، پرتر و جذاب‌تر نمایید. این خدمت در حقیقت شامل الحاق مژه‌های مصنوعی به مژه‌های طبیعی شما می‌شود تا حجم و طول مژه‌هایتان افزایش یابد.

اکستنشن مژه در کرج، از مواد با کیفیتی ساخته شده است که برای مدت طولانی قابل استفاده است و شما می‌توانید به صورت روزانه از آن استفاده کنید. این خدمت برای همه افراد مناسب است و به صورت خاص برای افرادی که مژه‌های کمی دارند یا مژه‌هایشان ناپدید شده است بسیار مناسب است.

با استفاده از خدمات اکستنشن مژه در کرج، می‌توانید از زیبایی و جذابیت چشمان بیشتری برخوردار شوید و به شکلی بسیار طبیعی به نظر بیایید. در این خدمت، می‌توانید انتخاب کنید که مژه‌های شما به صورت کاملاً طبیعی و یا بلند و پرتر باشد و همچنین می‌توانید رنگ و ضخامت مژه‌هایتان را نیز انتخاب کنید.

اکستنشن مژه، خدمتی آسان و سریع است و می‌توانید به راحتی در سالن‌های زیبایی از آن استفاده کنید. به طور کلی، این خدمت برای همه افرادی که به دنبال افزایش زیبایی چشمان هستند، بسیار مناسب است.

اکستنشن مژه، یکی از خدمات جدید و محبوب در صنعت آرایش و زیبایی است که باعث افزایش طول، ضخامت و جذابیت مژه‌ها می‌شود. این خدمات که توسط تکنسین‌های حرفه‌ای و متخصص انجام می‌شود، می‌تواند به چشمان شما یک پرواز واقعی به سمت زیبایی و جذابیت ببخشد. در زیر به برخی از خدمات اکستنشن مژه که یک مرکز آرایشگاه می‌تواند ارائه دهد، اشاره می‌کنیم:

انواع مژه‌های مصنوعی

اکستنشن مژه شامل انواع مژه‌های مصنوعی است که با استفاده از چسب و تکنیک‌های حرفه‌ای به مژه‌های طبیعی شما افزوده می‌شوند. این مژه‌ها در انواع مختلف شامل مژه‌های سینتتیک، مژه‌های مخملی، مژه‌های سایلک و… قابل انتخاب هستند و به صورت دقیق و با دیدگاه هنری توسط تکنسین‌های ماهر نصب می‌شوند.

طراحی و ساختاردهی مژه‌ها

تکنسین‌های ماهر در آرایشگاه می‌توانند با توجه به شکل چشمان شما، چهره و سبک مورد نظر، طراحی و ساختاردهی مناسبی برای مژه‌های اکستنشن ارائه دهند. این شامل انتخاب طول، ضخامت، کرنیش و جهت قرارگیری مژه‌ها است که باعث جلوه‌ی منحصر به فردی در چشمان شما می‌شود.

نگهداری و تعمیر مژه‌ها

مژه‌های اکستنشن نیاز به مراقبت و نگهداری خاصی دارند.

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.