کاشت ناخن در کرج

کاشت ناخن یکی از کارهایی است که بانوان برای زیباتر شدن ظاهر دستانشان انجام می دهند. البته این روش زیبایی روتین بوده و هر از چندگاهی باید تمدید یا ترمیم شود. کاشت ناخن در کرج یکی از خدمات پر تقاضایی میباشد که توسط سالن زیبایی مریم الهایی انجام میشود. روز به روز به درخواست خدمات کاشت ناخن افزوده میشود و بسیاری از بانوان بدنبال مرکزی میگردند که این خدمات را بصورت تخصصی ارائه دهد. سالن زیبایی مریم الهایی انواع خدمات عروس، آرایش و زیبایی را بطور تخصصی خدمت بانوان عزیز ارائه میدهد. برای هماهنگی و دریافت خدمات کاشت ناخن در کرج کافیست از طریق شماره زیر با ما تماس بگیرید.

برای مشاوره رایگان تماس بگیرید
نمایش ویدیو درباره مریم الهایی

برخی از نمونه کارهای کاشت ناخن در سالن زیبایی مریم الهایی

نکاتی که باید درباره کاشت ناخن بدانید...

قیمت کاشت ناخن در کرج

از آنجایی که مدل های متنوعی از ناخن برحسب طرح، رنگ، اندازه، کیفیت و ماندگاری وجود دارد، به نسبت قیمت کاشت ناخن نیز متفاوت است. بنابراین قبل از انجام کاشت ناخن در کرج ابتدا طرح و رنگ موردنظرتان را انتخاب نموده و سپس براساس قیمت و شرایط اقتصادی مناسب ترین ناخن را خریداری کنید. شایان ذکر است که سالن تخصصی مریم الهایی انواع ناخن با طرح، رنگ و قیمت های متنوع را تهیه نموده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. بدین ترتیب بدون نیاز به تهیه ناخن در این مکان می توانید فرآیند، انتخاب، خرید و کاشت ناخن را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام دهید. از آنجایی که مدل های متنوعی از ناخن برحسب طرح، رنگ، اندازه، کیفیت و ماندگاری وجود دارد، به نسبت قیمت کاشت ناخن نیز متفاوت است. بنابراین قبل از انجام کاشت ناخن در کرج ابتدا طرح و رنگ موردنظرتان را انتخاب نموده و سپس براساس قیمت و شرایط اقتصادی مناسب ترین ناخن را خریداری کنید. شایان ذکر است که سالن تخصصی مریم الهایی انواع ناخن با طرح، رنگ و قیمت های متنوع را تهیه نموده و در اختیار مشتریان قرار می دهد. بدین ترتیب بدون نیاز به تهیه ناخن در این مکان می توانید فرآیند، انتخاب، خرید و کاشت ناخن را در کوتاه ترین زمان و با بالاترین کیفیت انجام دهید.

کاشت ناخن با پودر

به بیان ساده، کاشت ناخن با پودر ترکیبی از پودر و لیکویید مایع هستند که به صورت لکه ای از خمیر ترکیب می شوند، با یک برس روی ناخن های شما شکل می گیرند و سپس در هوا خشک می شوند.  پودر برای خشک شدن نیاز به یو وی ندارند، و برای تغییر شکل یا بلند کردن ناخن‌ها عالی هستند و طرفداران زیادی در آرایشگاه عروس در کرج دارد. کاشت ناخن در کرج با پودر برای افرادی که به دنبال تغییر شکل ناخن های خود هستند یا می خواهند طول بیشتری داشته باشند، ایده آل هستند.

کاشت ناخن ژل

وقتی نوبت به تهیه یک ناخن ژلیش از پیش شکل داده شده یا ایجاد آنها می رسد، متخصص کاشت ناخن در کرج ابتدا باید ناخن ها را آماده کند (ناخن های سوهان، تمیز و صاف کردن). سپس ، او  یک فرم را زیر ناخن طبیعی اعمال می کند تا با استفاده از ژل بیلدر، پرایمر ژل و روکش ژل، طول آن را یکی یکی ایجاد کند و اجازه می دهد در زیر نور LED یا UV خشک شوند.

مرکز کاشت ناخن در کرج

گام نخست برای کاشت ناخن در کرج، انتخاب یک مرکز مناسب کاشت ناخن است. محیطی که علاوه بر در اختیار داشتن نیروی انسانی باتجربه و کارآمد با بهره گیری از تجهیزات و دستگاه های پیشرفته به بهترین شکل ممکن فرآیند کاشت ناخن را انجام دهد. در این رابطه وب سایت همراه باش یک لیست به روز و کامل از مراکز کاشت ناخن در شهر کرج و حومه فراهم نموده و در اختیار بازدیدکنندگان قرار داده است. شما نیز می توانید با مراجعه به این سایت و بررسی آدرس، شماره تماس و نوع خدمات سالن های زیبایی، بهترین مرکز کاشت ناخن در البرز را پیدا کرده و از خدمات با کیفیت آنها نهایت بهره را ببرید.

برای دریافت خدمات کاشت ناخن در کرج به راهنمایی نیاز دارید؟

با دریافت اطلاعات کامل و تخصصی درباره کاشت ناخن در کرج، کافیست فقط روی دکمه زیر کلیک کنید.

تکنیک و فرایند کاشت ناخن با ژل

این تکنیک کاشت ناخن در کرج به خوبی می تواند پاسخ  زیبایی ما به دستانمان باشد، اما البته، مزایا و معایب خود را دارد. درست مانند ناخن‌های اکریلیک (یکی از اولین راه‌های مورد تایید سالن‌ها برای بلند کردن ناخن طبیعی در کاشت ناخن در کرج)، ممکن است تا چهار هفته دوام بیاورند، اما هر دو به آسیب‌رسان بودن شهرت دارند.

کاشت ناخن با ژل فرآیندی است که شامل ژل سختی است که روی ناخن طبیعی ساخته شده و با نور UV  خشک  می‌شود. مانیکوریست، از فرم ناخن استفاده می کند که یک برچسب است که به آن فرمر نیز میگویند. این برچسب، زیر لبه آزاد (نوک) ناخن می رود تا طول ناخن را افزایش دهد.

مزایا کاشت ناخن با ژل

 

ناخن های بلند و محکم

نوک ناخن سبک

فرآیند حذف آسان تر و سریع تر

ایمن تر و سالم تر از ناخن های پودری

 

بهترین ناخن کار

همان طور که مستحضر هستید، تجربه، تخصص و ظرافت ناخن کار تأثیر بسزایی در افزایش کیفیت کاشت و زیبایی ناخن ها دارد. بنابراین یافتن بهترین ناخن کار برای بهره مندی از توان، تجربه و تخصص او بسیار مهم است. در این خصوص بسیاری از سالن های تخصصی زیبایی اقدام به استخدام برترین ناخن کاران نموده اند. سالن تخصصی زیبایی مریم الهایی از جمله برترین و معتبرترین مراکز کاشت ناخن در کرج است. با این توصیف اگر می خواهید فرآیند کاشت ناخن های شما توسط بهترین ناخن کار در کرج انجام شود، پیشنهاد می کنیم حتماً به مرکز کاشت و طراحی ناخن سالن مریم الهایی نمایید.

در حال حاضر نیز بهترین ناخن کارهای شهر کرج در این مجموعه فعالیت دارند و با ارائه بهترین روش ها و خدمات توانسته اند نظر تعداد زیادی از مشتریان را به خود معطوف سازد. در این سالن تخصصی زیبایی ابتدا نوع ناخن و رنگ پوست فرد بررسی می گردد و سپس مناسب ترین و سازگارترین ناخن به او جهت کاشت معرفی می شود.

سالن کاشت ناخن در کرج

به لحاظ اینکه روزانه تعدادی زیادی از بانوان برای کاشت ناخن در کرج به مراکز زیبایی مراجعه می کنند، بسیاری از مجموعه های تخصصی زیبایی برای مشتریان خود یک سالن بزرگ در نظر گرفته اند. تا علاوه بر بهبود فضا، امکان حضور تعداد بیشتری ناخن کار در مرکز زیبایی وجود داشته باشد. در این حالت به طور همزمان فرآیند کاشت ناخن در کرج برای چند نفر انجام می شود.

بدین ترتیب علاوه بر افزایش سرعت عمل و رضایت مراجعین، تعداد مشتری و درآمد سالن های تخصصی زیبایی نیز بیشتر خواهد شد. طبق تحقیقات و بررسی های به عمل آمده مشخص شده که سالن زیبایی مریم الهایی یکی از بزرگترین مجموعه های آرایشی در کرج است و مشتریان از نحوه عملکرد، کیفیت و کارایی آن رضایت کامل دارند.

سوالات متداول

بسیاری از بانوان در رابطه با کاشت ناخن در کرج و مزایای آن یک سری سؤال و ابهام در ذهن دارند. که در ادامه به ترتیب اولویت و اهمیت در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. شاید سؤال شما نیز در زمره این سؤالات قرار داشته باشد و بتوانید با یافتن پاسخ آن راحت تر و سریع تر درباره کاشت ناخن در کرج تصمیم گیری کنید.

این مشکل عمدتاً به دلیل وجود هوا در زیر ناخن ها رخ می دهد. متأسفانه ناخن کاران بعضی از مراکز تجربه و تخصص کافی ندارند. از این رو هنگام کاشت ناخن دچار اشتباه شده و ناخن های کاشت شده پس از مدت زمان کوتاه از جای خود جدا شده و می افتد. به منظور جلوگیری از بروز این قبیل مشکلات به بهترین مراکز کاشت ناخن در کرج نظیر مجموعه تخصصی مریم الهایی مراجعه نمایید.

براساس تحقیقات به عمل آمده و پرسش های انجام شده از متخصصین کاشت ناخن در کرج به این نتیجه دست یافتیم که برای کاشت اصولی و استاندارد ناخن به مدت زمان تقریبی بین 40 دقیقه یا یک ساعت نیاز است.

به عقیده بسیاری از پزشکان و متخصصین زیبایی کاشت ناخن برای افراد مبتلا به بیماری های قارچی و عفونی منع گردیده است. چرا که پس از کاشت ناخن، انواع قارچ و عفونت به زیر آن نفوذ پیدا کرده و موجب افتادن ناخن ها می شود.

برای کاشت ناخن در کرج می توان از هر دو پودر و ژل استفاده کرد. آنها همچنین معمولاً ظاهری مشابه دارند، اگرچه نوک ناخن در کاشت ناخن در کرج با ژل ممکن است سبک تر به نظر برسد. این عمدتا در مورد ساختار ناخن است، اما تفاوت واقعی در فرآیند سهولت حذف است. فرآیند استفاده از ژل قطعا سریعتر است. هیچ بوی شدیدی وجود ندارد و شما دردسر پر کردن یا مقابله با گرد و غبار را نخواهید داشت.” با ناخن های پودر باید مایعی به نام لیکویید و پودر (پلیمر) را مخلوط کنید تا ناخن مصنوعی را قالب گیری کنید.

کاشت ناخن در کرج با پودر نسبت به ژل سخت‌تر هستند، که به معنای انعطاف‌پذیری کمتر است. همچنین ممکن است آسیب بیشتری به ناخن وارد کنند، به خصوص که برداشتن آن با خیساندن در استون و صاف کردن نیاز به مشکل بیشتری دارد. سفت کردن بیش از حد همچنین به معنای نازک شدن ناخن ها در طول زمان است

کدام قوی تر است

اکستنشن‌های ناخن که با استفاده از فرم‌های ناخن در کاشت ناخن در کرج ساخته شده‌اند، بهتر به ناخن‌های طبیعی شما می‌چسبند. این باعث می شود اکستنشن ساخته شده با استفاده از فرم های ناخن دوام بیشتری داشته باشد و به آنها اجازه می دهد تا بیشتر از موارد ساخته شده با استفاده از نوک ناخن دوام بیاورند.

می بینید که کاشت با پودر برای چسبیدن به صفحه ناخن شما به تیپ میچسبد وچسب ناخن تکیه می کند. و عملکرد چسب ناخن به برند و نحوه استفاده از آن بستگی دارد.

در حالی که با اکستنشن ناخن که با استفاده از فرم‌های ناخن ساخته می‌شوند، محصول مستقیماً به صفحه ناخن می‌چسبد و به آنها اجازه می‌دهد دوام بیشتری داشته باشند.

کاشت ناخن در کرج با پودر نسبت به سایر انواع ناخن‌های مصنوعی  مضر نیست . تا زمانی که به درستی از آنها مراقبت شود. این شامل برداشتن صحیح آنها، پر کردن منظم و تمیز و خشک نگه داشتن آنها می شود. همه اینها از ورود باکتری ها به پودر و کاشت شما و ایجاد عفونت جلوگیری می کند. ما همان قدر که در خدمات کراتین مو در کرج، با تجربه هستیم، در خدمات کاشت ناخن در کرج نیز حرفی برای گفت داریم.

از ریموو کردن کاشت ناخن در کرج با پودر با برداشتن مانیکور ژل تفاوت چندانی ندارد کاشت ناخن با پودر را باید با خیساندن هر ناخن در استون پاک کرد تا زمانی که پودر آنقدر نرم شود که به آرامی پاک شود. بهترین کار این است که برای جلوگیری از آسیب به بستر ناخن، آنها را از یک سالن معتبر کاشت ناخن روی بیاورید.

چه از طرفداران ژل مانیکور سرسخت باشید و چه معمولاً از لاک های قدیمی معمولی استفاده می کنید، خبر خوب این است که می توانید از هر نوعی که ترجیح می دهید استفاده کنید. همین امر در مورد پودر غوطه ور نیز صدق می کند. ما در سالن مریم الهایی در کنار خدمات تخصصی سالن رنگ مو در کرج، خدمات کاشت ناخن در کرج را به بهترین شیوه انجام می دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

منوی دسته بندی های خود را در تنظیمات قالب -> هدر -> منو -> منو موبایل (دسته ها) تنظیم کنید
سبد خرید
برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.